Şimdi Ara
Yol Tarifi

 

TSE-HYB 13805 Belgesine Sahip Yetkili Oto Ekspertiz Merkezi

Hizmetlerimiz

Alt Konrolleri

Alacağınız aracın sahibi size aracı çok övebilir ya da hiçbir şeyi olmadığını sapa sağlam olduğuna ikna etmeye çalışabilir. Peki buna ne kadar inanabilirsiniz? Aracınızı ister galeriden alın, isterseniz sahibinden hiç farketmez. Sonuç olarak hem canınızı teslim edeceğiniz hen-mde yüksek paralar vererek alacağınız aracı mutlaka ama mutlaka oto ekpertize başvurarak test etirilmelisiniz . Kartal Oto Ekspertiz olark aracaınızı tümaksanlarına tüm donanımlarına yani kısaca her noktasına baklarak detaylı bir rapora ahip olabilirsiniz.

Kartal Oto Ekspertiz fiyat olarak çok uçuk kaçık rakamlar ile değil gayet uygun fiyatlar ile hizmet vermektedir. Aracınızın pazarlığını yaptıktan sonra Kartal Oto ekpertize getirerek söylenilenlerin doğru olup olmadığını hatta daha çok fazlasını ayrıntılı inceleme sonrası öğrenebileceksiniz. Etrafınıza Baktığınızda birçok oto ekspertiz firmasını görebilirsiniz ama kaçına güvenebilirsiniz . Aracı kontrol etmek yerine bilgisiz ve yetersiz ekipmanlar ile dah fazla zarar yada yanlış bilgiler alma ihtimaliniz oldukça yüksek. Sizler Kartl oto ekspertiz rapor dahilinde aldığınız aracı ile bir sorun yaşamadan keyifli bir şekilde kullanım yapabilirsiniz.

Zaten Kartal Oto Ekspertiz en büyük amacı da bu. Size Güven Vermek.Aracın varolan sorunlarını en ince ayrıntısına kadar sunarak satın alama kararını sizlere bırakır. Kartal Oto Ekspertiz olarak Fren Testi, Sonuç Raporu, Boya Kaporta Testi, arıza tespiti gibi en önemli alanlar uzman ustalar ve teknolojik cihazlar ışığında kontrol edilir. Araç almak istiyorum ama araca nerde baktırabilirim diyorsanız hemen yakınınızda sizi bekliyor olacağız. Ben gelemem diyorsanız uzman ekibimiz bulunduğunuz yere gelerek mobil ekspertiz hizmeti de verebilirler. Kısaca 2'ci el araç alırken yapmanız herekenlerin başında gelen araç detaylı kontrolleri mutlaka yaptırınız ve Code Kartal Oto Ekspertiz tercih ederek kendinizi güvene alınız.